- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave - Network mode, battery operation |
| Nominal power: | 300 W (continuous operation) / 600 W (max) |
| Input voltage: | 230 V AC |
| Input frequency: | 50 Hz |
| Output voltage: | 230 V AC - Network mode 230 V AC - battery, battery operation |
| Output frequency: | 50 Hz |
| Voltage adjustment: | ![]() |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Battery: | 12 V (not included) |
| Number of outputs: | 1 x CEE 7/3 (Schuko) |
| Management software: | ![]() |
| Protections: | Fuse Temperature Overvoltage Short-circuit |
| Operation state indication: | LED diodes : Power, Failure signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Battery charging The converter provides sinusoidal voltage, so it can be used to power interference-sensitive devices Solid workmanship |
| Application: | Central heating pumps Surveillance Systems RTV |
| Housing type: | Wall-mounted, hanging |
| Weight: | 1.84 kg |
| Dimensions: | 283 x 135 x 79 mm |
| Manufacturer / Brand: | Green Cell |
| Guarantee: | 2 years |
Код: VI-1500/LCD
Код: PFM3350-1500
Марка: DAHUA
Код: SINUS-PRO-500W
Марка: VOLT Polska
Код: UPS02
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS2000S-LCD
Марка: EAST
Код: AT-UPS1500R-RACK
Марка: EAST
Код: AT-UPS1000RT-RACK
Марка: EAST
Код: VI-1000-RT/LCD
Код: AM18-12
Марка: EMU
Код: AT-UPS3000RT/2-RACK
Марка: EAST
Код: EP7.2-12T2
Марка: EMU
Код: VFI-3000-TG
Марка: PowerWalker
Код: UPS18-DC
Марка: EAST
Код: 12V/2.1A/2.6AH/2.5
Марка: PowerWalker
Код: AT-UPS2000-LED
Марка: EAST
Код: AT-UPS2000R/2-RACK
Марка: EAST
check_circle
check_circle