- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 390 W |
| Apparent Power: | 650 VA |
| Input voltage: | 165 V ... 275 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Transfer time: | ≤ 10 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 1 pcs - 12V/7Ah |
| Estimated battery operation time: | 19 minutes @ 100 W 6 minutes @ 200 W 2 minutes @ 300 W |
| Number of outputs: | 2 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Overvoltage Overload protection Overcharge protection Telephone line filter |
| Operation state indication: | LCD display: operation mode, battery charging level, in/out voltage level, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) Compatible with power generators Remote management - UPSmart application included Built-in EMI, RFI filter Configurable alarm |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Weight: | 4.3 kg |
| Dimensions: | 290 x 110 x 145 mm |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: UPS08
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AM5-12T2
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS1000S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Tuotemerkki: IPS
Viite: AT-UPS1000-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS1500S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-1500/LCD
Viite: INV07-GC
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AM12-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS1500R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: UT2200EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: VFI-3000-TG
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: UT650EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: PFM3350-1500
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: AT-UPS2000S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000-LED
Tuotemerkki: EAST
check_circle
check_circle