- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave |
| Power adapter type: | Line-interactive |
| Nominal power: | 2400 W |
| Apparent Power: | 3000 VA |
| Input voltage: | 70 ... 150 V AC 145 ... 300 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 100 / 110 / 115 / 120 V AC ± 5 % 200 / 220 / 230 / 240 V AC ± 5 % (Pure Sine Wave) |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 0.3 Hz |
| Voltage adjustment: | ![]() |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Transfer time: | ≤ 10 ms |
| Battery: | 4 x 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 6 pcs IEC320 C13 |
| Protections: | Fuse Overload Short-circuit Discharge Overcharge Temperature Ethernet filter |
| Additional protection: | RJ45 |
| Operation state indication: | Large, readable LCD display with backlight : Voltage, Current frequency, Work load, Battery charge level, Temperature, Fan status, LED indicators displaying the device's operating status : Operation modes - On-Line / Battery / Bypass, Error, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) "Cold Start" function Remote management Excellent microprocessor control guarantees high reliability UPS auto diagnostic system Battery charge and maintenance control Automatic battery charging in OFF mode USB port - Access from PC SNMP - Option Power-saving mode (selectable in the menu) |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Rack/Tower 2-in-1 Design |
| Operation temp. / Relative humidity: | 5 °C ... 40 °C ≤ 93 % (non-condensing) |
| Weight: | 26.2 kg |
| Dimensions: | 440 x 133 x 405 mm ; RACK 19", 3U |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: VI-2000/LCD
Viite: UPS02
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: VI-1500/LCD
Viite: AT-UPS650-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: ROUTERUPS-15-POE
Tuotemerkki: IPS
Viite: AT-UPS650-PLUS
Tuotemerkki: EAST
Viite: UT2200EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: UT850EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: VI-1500/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: UPS18-DC
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS1500S-RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS10KV-T-ON
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-1000/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AT-UPS1000-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS3000S-RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: SINUS-PRO-500W
Tuotemerkki: VOLT Polska
check_circle
check_circle