- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave |
| Nominal power: | 2700 W |
| Apparent Power: | 3000 VA |
| Input voltage: | 176 ... 300 V AC |
| Input frequency: | 40 / 70 Hz ± 5 % at standard mode > 40 Hz at generator mode |
| Output voltage: | 220 / 230 / 240 V AC |
| Voltage adjustment: | ± 2 % RMS for whole range of battery voltages |
| Frequency adjustment: | ± 0.05 Hz (battery mode) |
| Estimated battery operation time: | 3.9 minutes (at full load) |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 4 hours |
| Battery: | 6 x 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 4 pcs C13 |
| Transfer time: | 0 ... 10 ms (max. 10 ms) |
| Management software: | WinPower (Windows 98/2000/XP/Vista/7/8, MAC, Linux, FreeBSD, Solaris) |
| Protections: | Overload protection |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering GreenPower UPSTM Technology EPO (Emergency power off) function Automatic Voltage Regulator (AVR) UPS auto diagnostic system Smart battery charging to extend battery lifetime Intelligent cooler system control to reduce the noise level USB/RS-232 communication port LCD, audio messages Alarms indication on LCD: blue, red, blinking red based on UPS status Battery charging at power-off mode "Cold Start" function Energy Saving function (possibility to deactivate from software) |
| Application: | medium-sized enterprise Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Desktop |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 20 ~ 95 % (non-condensing) |
| Dimensions: | 399 x 190 x 328 mm |
| Weight: | 22.2 kg |
| Manufacturer / Brand: | PowerWalker |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: SINUS-PRO-2200E
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: COVER-WINTER-3K+6X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: PFM3350-2000L
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: BU650EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: AT-UPS3000-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000-RT-ON
Tuotemerkki: EAST
Viite: UT2200EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: 12V/2.1A/2.6AH/2.5
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AM7.2-6
Tuotemerkki: EMU
Viite: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: AT-UPS3000RT/2-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS08
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AM18-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: UPS02
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS2000RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000S-LCD
Tuotemerkki: EAST
check_circle
check_circle