- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Power adapter type: | Line-interactive |
| Nominal power: | 1200 W |
| Apparent Power: | 2000 VA |
| Input voltage: | 145 ... 295 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 220 / 230 / 240 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Voltage adjustment: | ![]() |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Transfer time: | 8 ms (typical), max. 10 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 6 ... 8 hours |
| Battery: | 2 pcs - 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 2 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Management software: | ![]() |
| Protections: | Fuse Overvoltage |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Excellent microprocessor control guarantees high reliability COLD START function for manual switch to the battery power supply Automatic Voltage Regulator (AVR) Automatic battery charging in OFF mode self test feature |
| Application: | network, servers, workstations Surveillance Systems small servers, DVRs, telecommunication equipment, VoIP working hardware, desktop computers, etc. |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 5 ... 90 % |
| Weight: | 12.2 kg |
| Dimensions: | 380 x 125 x 225 mm |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: AT-UPS3000/3-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS650BK-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: ROUTERUPS-30
Tuotemerkki: IPS
Viite: AT-UPS2000RT/2-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: AT-UPS2000-RT-ON
Tuotemerkki: EAST
Viite: SINUS-PRO-3000E
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: PFM3350-2000L
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: SINUS-PRO-2200E
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: COVER-CORE-1K+3X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: VI-500/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: SINUS-PRO-800E
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: UPS01/LCD
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS1000S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000R/2-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-2000-RT/LCD
check_circle
check_circle