- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Nominal power: | 25 W |
| Apparent Power: | ![]() |
| Input voltage: | 90 ... 264 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz |
| Output voltage: | 12 V DC ± 5 % |
| Connector: | 2.5/5.5 mm plug |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 3 hours |
| Estimated battery operation time: | 50 minutes - 50% load @ 1 A, 34 minutes (our tests result) 25 minutes - 100% load @ 2 A, 17 minutes (our tests result) |
| Battery: | 3.7 V / 2.6 Ah |
| Number of outputs: | 1 x 2.5/5.5 mm plug on the cable |
| Transfer time: | 2 ... 6 ms |
| Operation state indication: | LED diodes |
| Protections: | Overvoltage |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Power Supply Unit fault indication Battery charging indication |
| Dimensions: | 108 x 77 x 45 mm |
| Weight: | 0.21 kg |
| Manufacturer / Brand: | PowerWalker |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: COVER-CORE-1K+3X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: COVER-WINTER-3K+6X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: UT1500EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: AT-UPS2000/2-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000R/2-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS1500S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS850-T-LI/LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: AM18-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS1200R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS650-PLUS
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS1000S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-2000/LCD
Viite: UPS05
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: VI-500/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: UPS09
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS2000R-RACK
Tuotemerkki: EAST
check_circle
check_circle