- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave |
| Nominal power: | 2700 W |
| Apparent Power: | 3000 VA |
| Input voltage: | 176 ... 300 V AC |
| Input frequency: | 40 / 70 Hz ± 5 % at standard mode > 40 Hz at generator mode |
| Output voltage: | 220 / 230 / 240 V AC |
| Voltage adjustment: | ± 2 % RMS for whole range of battery voltages |
| Frequency adjustment: | ± 0.05 Hz (battery mode) |
| Estimated battery operation time: | 3.9 minutes (at full load) |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 4 hours |
| Battery: | 6 x 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 4 pcs C13 |
| Transfer time: | 0 ... 10 ms (max. 10 ms) |
| Management software: | WinPower (Windows 98/2000/XP/Vista/7/8, MAC, Linux, FreeBSD, Solaris) |
| Protections: | Overload protection |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering GreenPower UPSTM Technology EPO (Emergency power off) function Automatic Voltage Regulator (AVR) UPS auto diagnostic system Smart battery charging to extend battery lifetime Intelligent cooler system control to reduce the noise level USB/RS-232 communication port LCD, audio messages Alarms indication on LCD: blue, red, blinking red based on UPS status Battery charging at power-off mode "Cold Start" function Energy Saving function (possibility to deactivate from software) |
| Application: | medium-sized enterprise Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Desktop |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 20 ~ 95 % (non-condensing) |
| Dimensions: | 399 x 190 x 328 mm |
| Weight: | 22.2 kg |
| Manufacturer / Brand: | PowerWalker |
| Guarantee: | 2 years |
Код: AT-UPS650-LCD
Марка: EAST
Код: AT-UPS2000RT-RACK
Марка: EAST
Код: UPS01/LCD
Марка: Green Cell
Код: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Марка: COVER
Код: PFM3350-600
Марка: DAHUA
Код: AT-UPS2000R-RACK
Марка: EAST
Код: UPS09
Марка: Green Cell
Код: UPS13
Марка: Green Cell
Код: UPS03
Марка: Green Cell
Код: AM5-12T2
Марка: EMU
Код: AM18-12
Марка: EMU
Код: AM12-12
Марка: EMU
Код: UPS07
Марка: Green Cell
Код: VI-2000-RT/LCD
Код: UPS08
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS3000RT/2-RACK
Марка: EAST
check_circle
check_circle