- Online only
Reference: WM-60ST-01
Brand: GEMBIRD
Reference: 6031516
Brand: INTENSO
Reference: HC5630/15
Brand: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave - Network mode, battery operation |
| Nominal power: | 300 W (continuous operation) / 600 W (max) |
| Input voltage: | 230 V AC |
| Input frequency: | 50 Hz |
| Output voltage: | 230 V AC - Network mode 230 V AC - battery, battery operation |
| Output frequency: | 50 Hz |
| Voltage adjustment: | ![]() |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Battery: | 12 V (not included) |
| Number of outputs: | 1 x CEE 7/3 (Schuko) |
| Management software: | ![]() |
| Protections: | Fuse Temperature Overvoltage Short-circuit |
| Operation state indication: | LED diodes : Power, Failure signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Battery charging The converter provides sinusoidal voltage, so it can be used to power interference-sensitive devices Solid workmanship |
| Application: | Central heating pumps Surveillance Systems RTV |
| Housing type: | Wall-mounted, hanging |
| Weight: | 1.84 kg |
| Dimensions: | 283 x 135 x 79 mm |
| Manufacturer / Brand: | Green Cell |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: EP7.2-12T2
Brand: EMU
Reference: UPS04
Brand: Green Cell
Reference: PFM3350-1500
Brand: DAHUA
Reference: ROUTERUPS-30-POE
Brand: IPS
Reference: COVER-CORE-ONE-3K+6X9AH
Brand: COVER
Reference: AT-UPS2000RT-RACK
Brand: EAST
Reference: VI-750/R1U
Brand: PowerWalker
Reference: UPS02
Brand: Green Cell
Reference: AT-UPS650-PLUS
Brand: EAST
Reference: AT-UPS3000R-RACK
Brand: EAST
Reference: AT-UPS1000BK-RACK
Brand: EAST
Reference: ROUTERUPS-15-POE
Brand: IPS
Reference: AT-UPS1000-LCD
Brand: EAST
Reference: AT-UPS650-LCD
Brand: EAST
Reference: VI-1500-RT/LCD
Reference: AM5-12T2
Brand: EMU
check_circle
check_circle