- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Nominal power: | 30 W |
| Apparent Power: | ![]() |
| Input voltage: | 100 ... 240 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz |
| Output voltage: | 5 V / 9 V / 12 V DC, 15 V / 24 V PoE |
| Battery: | 4 pcs Li-Ion - 3.7 V / 2.2 Ah |
| Number of outputs: | 1 x USB-A socket, 1 x 2.1/5.5 mm socket - 9 / 12 V (switchable), 1 x RJ-45 socket / LAN & PoE port - 15 / 24 V (switchable), 1 x RJ-45 socket / LAN port |
| Maximal outputs load: | 2 A @ 5 V USB 2 A @ 9 V (2.1/5.5mm socket) 2 A @ 12 V (2.1/5.5mm socket) 1 A @ 15 V (RJ-45 socket) 1 A @ 24 V (RJ-45 socket) |
| Operation state indication: | LED diodes : Status, 9V output, 12V output, Battery charging 25 % / 50 % / 75 % / 100 % |
| Protections: | Overload Discharge Short-circuit |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering COLD START: - Cold start of the power adapter Overload signaling Battery charging indication PoE power mode - wires : 4-5(+), 7-8(-) RESET button |
| Application: | Router / Access Point / Switch Charging the devices, eg. smartphones, etc. CCTV cameras |
| Housing type: | Desktop |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Weight: | 0.38 kg |
| Dimensions: | 160 x 105 x 28 mm |
| Manufacturer / Brand: | IPS |
| Guarantee: | 2 years |
Код: PFM3350-600
Марка: DAHUA
Код: AT-UPS3000S-RT-RACK
Марка: EAST
Код: VI-3000-RT/LCD
Код: UPS18-DC
Марка: EAST
Код: AT-UPS1000-LCD
Марка: EAST
Код: VI-1000/R1U
Марка: PowerWalker
Код: AT-UPS2000RT/2-RACK
Марка: EAST
Код: AT-UPS1500-LED
Марка: EAST
Код: AT-UPS2000S-LCD
Марка: EAST
Код: AM12-12
Марка: EMU
Код: VI-1000/LCD
Код: UT650EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
Код: AT-UPS2000/2-LCD
Марка: EAST
Код: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Марка: IPS
Код: AT-UPS650BK-LED
Марка: EAST
Код: PFM3350-2000L
Марка: DAHUA
check_circle
check_circle