- Online only
Reference: WM-60ST-01
Brand: GEMBIRD
Reference: 6031516
Brand: INTENSO
Reference: HC5630/15
Brand: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 425 W |
| Apparent Power: | 850 VA |
| Input voltage: | 165 V ... 290 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Transfer time: | 4 ms |
| Typical battery charge time: | 6 hours |
| Battery: | Maintenance-free, closed lead-acid battery |
| Estimated battery operation time: | 30 minutes @ 60 W 20 minutes @ 90 W |
| Number of outputs: | 3 pcs |
| Protections: | Overvoltage Overload protection Overcharge protection Protection: DSL / Tel / FAX / Modem - RJ11 / RJ45 |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) Compatible with power generators Battery Managment Technology - Increased battery life Fireproof housing Built-in EMI, RFI filter Configurable alarm |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Weight: | 4.26 kg |
| Dimensions: | 82 x 173 x 287 mm |
| Manufacturer / Brand: | CyberPower |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: UPS13
Brand: Green Cell
Reference: VI-3000-RT/LCD
Reference: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Brand: COVER
Reference: AT-UPS1500R-RACK
Brand: EAST
Reference: ROUTERUPS-30-POE
Brand: IPS
Reference: AM12-12
Brand: EMU
Reference: AT-UPS2000RT/2-RACK
Brand: EAST
Reference: UPS09
Brand: Green Cell
Reference: VI-2000/LCD
Reference: AT-UPS1000RT-RACK
Brand: EAST
Reference: BU650EG-FR/UPS
Brand: CyberPower
Reference: AT-UPS2000RT-RACK
Brand: EAST
Reference: AM5-12T2
Brand: EMU
Reference: PFM3350-1500
Brand: DAHUA
Reference: UPS07
Brand: Green Cell
Reference: AT-UPS2000RT/3-RACK
Brand: EAST
check_circle
check_circle