- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 360 W |
| Apparent Power: | 650 VA |
| Input voltage: | 165 V ... 290 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Transfer time: | 4 ms (typical) |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 6 hours |
| Estimated battery operation time: | 28 minutes @ 60 W, 16 minutes @ 90 W |
| Number of outputs: | 3 pcs |
| Protections: | Fuse Overvoltage Overload protection Overcharge protection Phone/Fax/Modem and RJ11/RJ45 (Combo)/Network protection |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) Compatible with power generators Built-in EMI, RFI filter |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Weight: | 3.75 kg |
| Dimensions: | 84 x 174 x 280 mm |
| Manufacturer / Brand: | CyberPower |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: AT-UPS1500S-RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS650-PLUS
Tuotemerkki: EAST
Viite: ROUTERUPS-15-POE
Tuotemerkki: IPS
Viite: AT-UPS2000-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000RT/3-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS04
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: 12V/2.1A/2.6AH/2.5
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: VI-1500/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AT-UPS1200R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: SINUS-PRO-500W
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: VI-3000-RT/LCD
Viite: PFM3350-1000
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Tuotemerkki: IPS
Viite: UPS15
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Tuotemerkki: COVER
check_circle
check_circle