- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 720 W |
| Apparent Power: | 1200 VA |
| Input voltage: | 173 V ... 287 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Transfer time: | 2 ... 7 ms (typical), max. 10 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 2 pcs - 12V/7Ah |
| Estimated battery operation time: | 57 minutes @ 100 W 14 minutes @ 300 W 8 minutes @ 500 W |
| Number of outputs: | 3 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Overvoltage Overload protection Overcharge protection Ethernet line filter |
| Operation state indication: | LCD display: operation mode, battery charging level, in/out voltage level, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) Compatible with power generators Remote management - UPSmart application included Built-in EMI, RFI filter Configurable alarm |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Weight: | 8.57 kg |
| Dimensions: | 348 x 173 x 140 mm |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: FGB7-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS1200R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: VFI-3000-TG
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AT-UPS650-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: AT-UPS2000R/2-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-3000-RT/LCD
Viite: EP7.2-12T2
Tuotemerkki: EMU
Viite: UPS07
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: UT1500EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: UPS15
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS2000R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS09
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: INV07-GC
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: ROUTERUPS-15-POE
Tuotemerkki: IPS
Viite: PFM3350-2000L
Tuotemerkki: DAHUA
check_circle
check_circle