- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Power adapter type: | Line-interactive |
| Nominal power: | 1200 W |
| Apparent Power: | 2000 VA |
| Input voltage: | 145 ... 295 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 220 / 230 / 240 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Voltage adjustment: | ![]() |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Transfer time: | 8 ms (typical), max. 10 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 6 ... 8 hours |
| Battery: | 2 pcs - 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 2 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Management software: | ![]() |
| Protections: | Fuse Overvoltage |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Excellent microprocessor control guarantees high reliability COLD START function for manual switch to the battery power supply Automatic Voltage Regulator (AVR) Automatic battery charging in OFF mode self test feature |
| Application: | network, servers, workstations Surveillance Systems small servers, DVRs, telecommunication equipment, VoIP working hardware, desktop computers, etc. |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 5 ... 90 % |
| Weight: | 12.2 kg |
| Dimensions: | 380 x 125 x 225 mm |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Код: AM5-12T2
Марка: EMU
Код: UPS08
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS2000R/2-RACK
Марка: EAST
Код: AT-UPS3000R-RACK
Марка: EAST
Код: UT1500EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
Код: SINUS-PRO-500W
Марка: VOLT Polska
Код: VI-750/R1U
Марка: PowerWalker
Код: AT-UPS3000S-RT-RACK
Марка: EAST
Код: BU650EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
Код: AT-UPS1000S-LCD
Марка: EAST
Код: UPS04
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS1000BK-RACK
Марка: EAST
Код: EP7.2-12T2
Марка: EMU
Код: UPS02
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS2000RT/2-RACK
Марка: EAST
Код: VI-1000/R1U
Марка: PowerWalker
check_circle
check_circle