- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | ligikaudne sine-laine |
| Nimivõimsus: | 390 W |
| Näivvõimsus: | 650 VA |
| Sisendpinge: | 173 V ... 287 V AC |
| Sisendsagedus: | 50 / 60 Hz (automaattuvastus) |
| Väljundpinge: | 230 V AC ± 10 % |
| Väljundsagedus: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Ülekandeaeg: | 2 ... 7 ms (tüüpiline), max. 10 ms |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 8 tundi |
| Aku: | 1 tk - 12V/7Ah |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | 19 minutit @ 100 W, 6 minutit @ 200 W, 2 minutit @ 300 W |
| Väljundite arv: | 2 tk CEE 7/3 (Schuko) |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Ülepinge Liigpingekaitse Ülelaadimiskaitse |
| Tööoleku indikaator: | LED-dioodid, Helisignaalid |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Automatic Voltage Regulator (AVR) Generaatoritega ühilduv Sisseehitatud EMI, RFI filter |
| Rakendus: | Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | Torn |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Kaal: | 4.2 kg |
| Mõõtmed: | 300 x 100 x 140 mm |
| Tootja / mark: | EAST |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: VI-1000-RT/LCD
Tootekood: EP7.2-12T2
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS2000RT/3-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS10KV-T-ON
Kaubamärk: EAST
Tootekood: 12V/2.1A/2.6AH/2.5
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: AM12-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS3000S-RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS18-DC
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1000S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Kaubamärk: COVER
Tootekood: SINUS-PRO-500W
Kaubamärk: VOLT Polska
Tootekood: AT-UPS3000RT/2-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1500S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS3000R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS03
Kaubamärk: Green Cell
check_circle
check_circle