- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 900 W |
| Apparent Power: | 1500 VA |
| Input voltage: | 162 ... 290 V AC |
| Output voltage: | 230 V AC |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 4 ... 6 hours |
| Estimated battery operation time: | 18 minutes |
| Battery: | 2 x 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 2 pcs |
| Number of inputs: | 2 pcs |
| Transfer time: | 2 ... 6 ms (max. 10 ms) |
| Management software: | ViewPower (Polish version - Windows 98/2000/XP/Vista/7/8, MAC, Linux, FreeBSD, Solaris) |
| Additional protection: | RJ11, RJ45 |
| Protections: | Overcharge Discharge Short-circuit |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Short-time charging Excellent microprocessor control guarantees high reliability Built-in AVR voltage stabilization system Battery charging at power-off mode "Cold Start" function USB interface Energy Saving function (possibility to deactivate from software) |
| Application: | to Home & Small Office applications |
| Operation state indication: | LCD display: operation mode, battery charging level, in/out voltage level |
| Housing type: | Tower |
| Dimensions: | 397 x 147 x 205 mm |
| Weight: | 10.52 kg |
| Guarantee: | 2 years |
Код: UPS07
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS2000R-RACK
Марка: EAST
Код: PFM3350-1000
Марка: DAHUA
Код: UPS02
Марка: Green Cell
Код: 12V/2.1A/2.6AH/2.5
Марка: PowerWalker
Код: UT2200EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
Код: UPS04
Марка: Green Cell
Код: UPS09
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS3000-LCD
Марка: EAST
Код: AT-UPS1000S-LCD
Марка: EAST
Код: AT-UPS3000RT-RACK
Марка: EAST
Код: AT-UPS1000-LCD
Марка: EAST
Код: AT-UPS850-PLUS
Марка: EAST
Код: AT-UPS1500S-LCD
Марка: EAST
Код: AM7.2-6
Марка: EMU
Код: UPS06
Марка: Green Cell
check_circle
check_circle