- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave |
| Power adapter type: | Line-interactive |
| Nominal power: | 2400 W |
| Apparent Power: | 3000 VA |
| Input voltage: | 70 ... 150 V AC 145 ... 300 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 100 / 110 / 115 / 120 V AC ± 5 % 200 / 220 / 230 / 240 V AC ± 5 % (Pure Sine Wave) |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 0.3 Hz |
| Voltage adjustment: | ![]() |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Transfer time: | ≤ 10 ms |
| Battery: | 4 x 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 6 pcs IEC320 C13 |
| Protections: | Fuse Overload Short-circuit Discharge Overcharge Temperature Ethernet filter |
| Additional protection: | RJ45 |
| Operation state indication: | Large, readable LCD display with backlight : Voltage, Current frequency, Work load, Battery charge level, Temperature, Fan status, LED indicators displaying the device's operating status : Operation modes - On-Line / Battery / Bypass, Error, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) "Cold Start" function Remote management Excellent microprocessor control guarantees high reliability UPS auto diagnostic system Battery charge and maintenance control Automatic battery charging in OFF mode USB port - Access from PC SNMP - Option Power-saving mode (selectable in the menu) |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Rack/Tower 2-in-1 Design |
| Operation temp. / Relative humidity: | 5 °C ... 40 °C ≤ 93 % (non-condensing) |
| Weight: | 26.2 kg |
| Dimensions: | 440 x 133 x 405 mm ; RACK 19", 3U |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Код: AM12-12
Марка: EMU
Код: AT-UPS1200BK-LED
Марка: EAST
Код: UPS07
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS1000RT-RACK
Марка: EAST
Код: AM7.2-6
Марка: EMU
Код: EP7.2-12T2
Марка: EMU
Код: UPS03
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS2000S-RT-RACK
Марка: EAST
Код: AT-UPS1500-LCD
Марка: EAST
Код: FGB7-12
Марка: EMU
Код: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Марка: IPS
Код: AT-UPS3000RT/2-RACK
Марка: EAST
Код: SINUS-PRO-500W
Марка: VOLT Polska
Код: AT-UPS650-LCD
Марка: EAST
Код: UT2200EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
Код: UT850EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
check_circle
check_circle