- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 600 W |
| Apparent Power: | 1000 VA |
| Input voltage: | 170 V ... 280 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz |
| Output voltage: | 230 V AC |
| Output frequency: | 50 Hz ± 0.1 Hz |
| Transfer time: | 4 ... 8 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 4 ... 6 hours (typical) |
| Battery: | 1 pcs - 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 2 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Overload protection Overcharge protection Discharge |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Wide input voltage range Automatic Voltage Regulator (AVR) Battery charging at power-off mode Small dimensions |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Weight: | 4.94 kg |
| Dimensions: | 279 x 101 x 142 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 3 years |
Код: AT-UPS3000S-RT-RACK
Марка: EAST
Код: PFM3350-600
Марка: DAHUA
Код: AT-UPS850-PLUS
Марка: EAST
Код: UT650EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
Код: UPS15
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS10KV-T-ON
Марка: EAST
Код: ROUTERUPS-15-POE
Марка: IPS
Код: VI-2000/LCD
Код: VI-1500-RT/LCD
Код: AT-UPS2000RT-RACK
Марка: EAST
Код: AM7.2-6
Марка: EMU
Код: AM12-12
Марка: EMU
Код: VI-1000/LCD
Код: UPS04
Марка: Green Cell
Код: UPS07
Марка: Green Cell
Код: 12V/2.1A/2.6AH/2.5
Марка: PowerWalker
check_circle
check_circle