- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 900 W |
| Apparent Power: | 1500 VA |
| Input voltage: | 170 V ... 280 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz |
| Output voltage: | 230 V AC |
| Output frequency: | 50 Hz ± 0.1 Hz |
| Transfer time: | 4 ... 8 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 4 ... 6 hours (typical) |
| Battery: | 2 pcs - 12V/7Ah |
| Number of outputs: | 4 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Overload protection Overcharge protection Discharge |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Wide input voltage range Automatic Voltage Regulator (AVR) Battery charging at power-off mode COLD START: - Cold start of the power adapter Small dimensions |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Weight: | 11.4 kg |
| Dimensions: | 370 x 138 x 165 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 3 years |
Код: AT-UPS3000RT/2-RACK
Марка: EAST
Код: VI-1000/LCD
Код: AT-UPS3000-LCD
Марка: EAST
Код: UT1500EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
Код: UPS08
Марка: Green Cell
Код: UPS07
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS2000/2-LCD
Марка: EAST
Код: AT-UPS2000-LED
Марка: EAST
Код: AM5-12T2
Марка: EMU
Код: AT-UPS1000RT-RACK
Марка: EAST
Код: AT-UPS1200BK-LED
Марка: EAST
Код: VI-1500-RT/LCD
Код: AT-UPS1500S-RT-RACK
Марка: EAST
Код: UPS09
Марка: Green Cell
Код: VI-1500/R1U
Марка: PowerWalker
Код: AT-UPS2000-LCD
Марка: EAST
check_circle
check_circle