- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 425 W |
| Apparent Power: | 850 VA |
| Input voltage: | 165 V ... 290 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Transfer time: | 4 ms |
| Typical battery charge time: | 6 hours |
| Battery: | Maintenance-free, closed lead-acid battery |
| Estimated battery operation time: | 30 minutes @ 60 W 20 minutes @ 90 W |
| Number of outputs: | 3 pcs |
| Protections: | Overvoltage Overload protection Overcharge protection Protection: DSL / Tel / FAX / Modem - RJ11 / RJ45 |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) Compatible with power generators Battery Managment Technology - Increased battery life Fireproof housing Built-in EMI, RFI filter Configurable alarm |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Weight: | 4.26 kg |
| Dimensions: | 82 x 173 x 287 mm |
| Manufacturer / Brand: | CyberPower |
| Guarantee: | 2 years |
Код: UPS04
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS3000R-RACK
Марка: EAST
Код: UPS01/LCD
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS2000/2-LCD
Марка: EAST
Код: PFM3350-2000L
Марка: DAHUA
Код: AT-UPS1200BK-LCD
Марка: EAST
Код: VI-2000/LCD
Код: AT-UPS1000S-LCD
Марка: EAST
Код: 12V/2.1A/2.6AH/2.5
Марка: PowerWalker
Код: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Марка: IPS
Код: AM5-12T2
Марка: EMU
Код: AT-UPS1500-LCD
Марка: EAST
Код: FGB7-12
Марка: EMU
Код: AT-UPS1200BK-LED
Марка: EAST
Код: VI-1500-RT/LCD
Код: UPS13
Марка: Green Cell
check_circle
check_circle