- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave |
| Power adapter type: | Online |
| Nominal power: | 1800 W |
| Apparent Power: | 2000 VA |
| Input voltage: | 230 V AC ± 25 % |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 5 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz |
| Voltage adjustment: | ± 1 % |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Transfer time: | 4 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 6 pcs - 12V/7Ah |
| Estimated battery operation time: | 51 minutes @ 200 W, 24.5 minutes @ 400 W, 16 minutes @ 600 W, 10.5 minutes @ 800 W, 7.5 minutes @ 1000 W, 6.5 minutes @ 1200 W, 5 minutes @ 1600 W |
| Number of outputs: | 2 pcs CEE 7/3 (Schuko), 3 pcs IEC-320 C13 |
| Management software: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Protections: | Fuse Overvoltage Overload protection Overcharge protection EPO (Emergency power off) switch Ethernet filter |
| Operation state indication: | LCD display: operation mode, battery charging level, in/out voltage level, overload indicator, Sound signaling |
| Main features: | Type Online Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) "Cold Start" function Compatible with power generators Remote management - UPSmart application included Built-in EMI, RFI filter Excellent microprocessor control guarantees high reliability self test feature Battery charge and maintenance control USB/RS-232 communication port |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Weight: | 22.0 kg |
| Dimensions: | 418 x 191 x 332 mm |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: AT-UPS650-PLUS
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS650-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: PFM350-360
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: UPS06
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: VI-2000/LCD
Viite: UPS09
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS650R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-500/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AM18-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS1000S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS650BK-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-1000/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: BU650EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: BP12-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: PFM3350-1500
Tuotemerkki: DAHUA
check_circle
check_circle