- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 600 W |
| Apparent Power: | 1000 VA |
| Input voltage: | 162 ... 290 V AC |
| Output voltage: | 230 V AC |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 4 ... 6 hours |
| Estimated battery operation time: | 11 minutes @ 240 W |
| Battery: | 2 x 12V/7Ah |
| Number of outputs: | 2 pcs |
| Number of inputs: | 2 pcs |
| Transfer time: | 2 ... 6 ms (max. 10 ms) |
| Management software: | ViewPower (Polish version - Windows 98/2000/XP/Vista/7/8, MAC, Linux, FreeBSD, Solaris) |
| Additional protection: | RJ11, RJ45 |
| Protections: | Overcharge Discharge Short-circuit |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Short-time charging Excellent microprocessor control guarantees high reliability Built-in AVR voltage stabilization system Battery charging at power-off mode "Cold Start" function USB interface Energy Saving function (possibility to deactivate from software) |
| Application: | to Home & Small Office applications |
| Operation state indication: | LCD display: operation mode, battery charging level, in/out voltage level |
| Housing type: | Tower |
| Dimensions: | 344 x 147 x 163 mm |
| Weight: | 8.4 kg |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: UPS08
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: UPS01/LCD
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS3000RT/2-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: PFM3350-600
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: ROUTERUPS-15-POE
Tuotemerkki: IPS
Viite: AM5-12T2
Tuotemerkki: EMU
Viite: PFM3350-2000L
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: UPS18-DC
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-1500/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: UPS15
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS1500-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: UT1050EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: AT-UPS3000R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: FGB7-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: UPS02
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS3000S-RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
check_circle
check_circle