- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 360 W |
| Apparent Power: | 600 VA |
| Input voltage: | 170 V ... 280 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz |
| Output voltage: | 230 V AC |
| Output frequency: | 50 Hz ± 0.1 Hz |
| Transfer time: | 4 ... 8 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 4 ... 6 hours (typical) |
| Battery: | 1 pcs - 12V/7Ah |
| Number of outputs: | 2 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Overload protection Overcharge protection Discharge |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Wide input voltage range Automatic Voltage Regulator (AVR) Battery charging at power-off mode Small dimensions |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Weight: | 4.12 kg |
| Dimensions: | 279 x 101 x 142 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 3 years |
Viite: SINUS-PRO-1000W-12/230V
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: AT-UPS3000RT/2-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: BP12-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: SINUS-PRO-2200E
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: AT-UPS1200BK-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: VFI-3000-TG
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: COVER-WINTER-3K+6X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: UPS03
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: SINUS-PRO-500W
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: AT-UPS2000R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS1000S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-1500/LCD
Viite: SINUS-PRO-3000E
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: VI-750/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: ROUTERUPS-30
Tuotemerkki: IPS
Viite: UPS02
Tuotemerkki: Green Cell
check_circle
check_circle