- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave |
| Nominal power: | 300 W |
| Apparent Power: | 500 VA |
| Input voltage: | 165 ... 290 V AC |
| Input frequency: | 45 ... 55 Hz |
| Output voltage: | 230 V AC |
| Output frequency: | 50 Hz |
| Voltage adjustment: | ± 10 % |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Transfer time: | max. 4 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 2 x 6V/7Ah |
| Estimated battery operation time: | 0.8 minutes @ 100% load 10.3 minutes @ 50% load |
| Number of outputs: | 4 pcs IEC320 C13 socket |
| Management software: | PowerMaster |
| Protections: | Fuse Overvoltage Overload protection EPO (Emergency power off) switch |
| Operation state indication: | LCD display: operation mode, battery charging level, in/out voltage level Sound signaling - with Mute function |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering "Cold Start" function Expansion slot Battery charge and maintenance control USB/RS-232 communication port |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | RACK |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % (non-condensing) |
| Weight: | 7.76 kg |
| Dimensions: | 435 x 235 x 44 mm ; RACK 19", 1U |
| Manufacturer / Brand: | PowerWalker |
| Guarantee: | 2 years |
Код: AT-UPS1200R-RACK
Марка: EAST
Код: AT-UPS650-LED
Марка: EAST
Код: AT-UPS3000S-RT-RACK
Марка: EAST
Код: AT-UPS3000R-RACK
Марка: EAST
Код: AT-UPS2000S-LCD
Марка: EAST
Код: AT-UPS2000RT/2-RACK
Марка: EAST
Код: AT-UPS1200-T-LI/LED
Марка: EAST
Код: AT-UPS1500-LED
Марка: EAST
Код: AM5-12T2
Марка: EMU
Код: 12V/2.1A/2.6AH/2.5
Марка: PowerWalker
Код: PFM3350-600
Марка: DAHUA
Код: PFM350-360
Марка: DAHUA
Код: AT-UPS1000S-LCD
Марка: EAST
Код: PFM3350-1500
Марка: DAHUA
Код: INV07-GC
Марка: Green Cell
Код: AT-UPS1000-LCD
Марка: EAST
check_circle
check_circle