- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Power adapter type: | Line-interactive |
| Nominal power: | 1200 W |
| Apparent Power: | 2000 VA |
| Input voltage: | 170 V ... 280 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz |
| Output voltage: | 230 V AC |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz |
| Transfer time: | 4 ... 8 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 4 ... 6 hours (typical) |
| Battery: | 2 pcs - 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 4 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Overload protection Overcharge protection Discharge |
| Operation state indication: | Built-in LCD display, Sound signaling |
| Main features: | Wide input voltage range Quiet operation |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % (non-condensing) |
| Weight: | 12.20 kg |
| Dimensions: | 374.5 x 138.4 x 166.5 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 3 years |
Код: EP7.2-12T2
Марка: EMU
Код: VI-3000-RT/LCD
Код: SINUS-PRO-500W
Марка: VOLT Polska
Код: AT-UPS650R-RACK
Марка: EAST
Код: VI-500/R1U
Марка: PowerWalker
Код: UT1500EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
Код: AM7.2-6
Марка: EMU
Код: PFM350-360
Марка: DAHUA
Код: UPS06
Марка: Green Cell
Код: VFI-3000-TG
Марка: PowerWalker
Код: AT-UPS2000-LED
Марка: EAST
Код: AM18-12
Марка: EMU
Код: AT-UPS1500S-LCD
Марка: EAST
Код: UPS13
Марка: Green Cell
Код: UPS09
Марка: Green Cell
Код: UPS03
Марка: Green Cell
check_circle
check_circle