- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 390 W |
| Apparent Power: | 650 VA |
| Input voltage: | 173 V ... 287 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Transfer time: | 2 ... 7 ms (typical), max. 10 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 1 pcs - 12V/7Ah |
| Estimated battery operation time: | 19 minutes @ 100 W, 6 minutes @ 200 W, 2 minutes @ 300 W |
| Number of outputs: | 2 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Overvoltage Overload protection Overcharge protection |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) Compatible with power generators Built-in EMI, RFI filter |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Weight: | 4.2 kg |
| Dimensions: | 300 x 100 x 140 mm |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Код: AT-UPS1500-LED
Марка: EAST
Код: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Марка: COVER
Код: AT-UPS1000RT-RACK
Марка: EAST
Код: UT850EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
Код: AM18-12
Марка: EMU
Код: AT-UPS2000S-LCD
Марка: EAST
Код: BU650EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
Код: SINUS-PRO-500W
Марка: VOLT Polska
Код: AT-UPS2000RT/3-RACK
Марка: EAST
Код: AM5-12T2
Марка: EMU
Код: VFI-3000-TG
Марка: PowerWalker
Код: AT-UPS2000-LCD
Марка: EAST
Код: COVER-WINTER-3K+6X9AH
Марка: COVER
Код: AT-UPS2000RT-RACK
Марка: EAST
Код: AM12-12
Марка: EMU
Код: UPS13
Марка: Green Cell
check_circle
check_circle