- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave |
| Power adapter type: | Line-interactive |
| Nominal power: | 1200 W |
| Apparent Power: | 1500 VA |
| Input voltage: | 230 V AC ± 25 % |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Voltage adjustment: | ![]() |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Transfer time: | ≤ 10 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 2 x 12V/9Ah |
| Estimated battery operation time: | 41 minutes @ 100 W, 22 minutes @ 200 W, 15 minutes @ 300 W, 9 minutes @ 400 W, 6.5 minutes @ 500 W, 4 minutes @ 600 W, 2 minutes @ 700 W, 2 minutes @ 800 W, 1.5 minutes @ 900 W, 42 s @ 1000 W |
| Number of outputs: | 6 pcs - 3 x CEE 7/3 (Schuko), 3 x IEC C13 |
| Management software: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Protections: | Fuse Short-circuit Overload Overvoltage - RJ45 Ethernet filter Output voltage filtering DC filter to eliminate interferences - EMI/RFI |
| Operation state indication: | LCD display: operation mode, battery charging level, in/out voltage level, overload indicator, LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Excellent microprocessor control guarantees high reliability COLD START function for manual switch to the battery power supply Automatic Voltage Regulator (AVR) Battery charge and maintenance control 2 x RJ45 - Input / Output USB 2.0 port - Access from PC Remote management - UPSmart application (included) Optical - sound signaling Built-in EMI, RFI filter Network card slot Can be mounted in a Rack 19" cabinet The device works with power supply adapters having Active Power Factor Correction (APFC) |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Rack/Tower 2-in-1 Design |
| Operation temp. / Relative humidity: | 5 °C ... 40 °C / ≤ 93 % (non-condensing) |
| Weight: | 17.1 kg |
| Dimensions: | 440 x 132 x 410 mm ; RACK 19", 3U |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Код: AT-UPS850-PLUS
Марка: EAST
Код: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Марка: COVER
Код: ROUTERUPS-30-POE
Марка: IPS
Код: PFM350-360
Марка: DAHUA
Код: UT650EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
Код: AT-UPS2000R/2-RACK
Марка: EAST
Код: AT-UPS3000-LCD
Марка: EAST
Код: AM18-12
Марка: EMU
Код: AT-UPS1000BK-RACK
Марка: EAST
Код: VI-3000-RT/LCD
Код: UPS07
Марка: Green Cell
Код: EP7.2-12T2
Марка: EMU
Код: VI-1000/LCD
Код: AT-UPS3000S-RT-RACK
Марка: EAST
Код: UPS18-DC
Марка: EAST
Код: UPS02
Марка: Green Cell
check_circle
check_circle