- Vain verkkokaupasta
- Uusi
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Application: | blowing / vacuuming |
| Engine power: | 200 W |
| Spindle speed: | 60 000 ... 130 000 RPM (manual adjustment) |
| Volume: | ≤ 150 dB |
| Main features: | Brushless motor, Smooth speed control Four nozzles included: a suction tube, a suction brush, a short and long air nozzles The built-in HEPA filter - can be removed, rinsed and reinstalled. USB-C / USB-A cable included |
| Protections: | thermal protection blocked airflow protection |
| Battery: | 8000 mAh Li-Ion ( 2 x 4000 mAh / 7.4 V / 29.6 Wh ) |
| Typical battery charge time: | max. 3 h |
| Working time: | 12 ... 120 min |
| Power supply: | 5 V DC / 2 A - Charging via USB-C port |
| Weight: | 0.28 kg |
| Dimensions: | 141 x 69 x 40 mm |
| Manufacturer / Brand: | Xblitz |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: V9H_TYPE-C
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: V9H_TYPE-C-REAR
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: ECAN02
Tuotemerkki: TELTONIKA
Viite: DAE-CDL-V9H
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: GN-ZAP
check_circle
check_circle