- Vain verkkokaupasta
- Uusi
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Type: | Decreasing the voltage, DC/DC |
| Power voltage: | 12 V ... 24 V DC |
| Output voltage: | 5 V DC |
| Output voltage adjustment: | ![]() |
| Output current: | 3 A (max) |
| Power: | 15 W (max) |
| Application: | Permanent power supply of the car camera |
| Weight: | 0.106 kg |
| Dimensions: | 55 x 34 x 16 mm Length of the cables : 1.90 m - device / USB-C 1.25 m - device / Battery Connector, 2 x Fuse plug |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: ECAN02
Tuotemerkki: TELTONIKA
Viite: GN-ZAP
Viite: XB-DRAGON
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: DAE-CDL-V9H
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: V9H_TYPE-C-REAR
Tuotemerkki: DAHUA
check_circle
check_circle