- Osta järelmaksuga
- Uus
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Rakendus: | puhumine / tolmuimeerimine |
| Mootori võimsus: | 200 W |
| Spindli kiirus: | 60 000 ... 130 000 RPM (käsitsi reguleerimine) |
| Heli: | ≤ 150 dB |
| Põhiomadused: | Harjadeta mootor, Pöörlemiskiiruse sujuv reguleerimine Komplektis neli otsikut: imitoru, imuhari, lühike ja pikk õhupihusti Sisseehitatud HEPA-filter - saab eemaldada, loputada ja uuesti paigaldada. USB-C / USB-A-kaabel on komplektis |
| Kaitsmed: | kuumenemiskaitse õhuvoolu kaitse |
| Aku: | 8000 mAh Li-Ion ( 2 x 4000 mAh / 7.4 V / 29.6 Wh ) |
| Tüüpiline aku laadimisaeg: | max. 3 h |
| Tööaeg: | 12 ... 120 min |
| Toitevarustus: | 5 V DC / 2 A - Laadimine USB-C-pordi abil |
| Kaal: | 0.28 kg |
| Mõõtmed: | 141 x 69 x 40 mm |
| Tootja / mark: | Xblitz |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: V9H_TYPE-C
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: DAE-CDL-V9H
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: ECAN02
Kaubamärk: TELTONIKA
Tootekood: GN-ZAP
Tootekood: V9H_TYPE-C-REAR
Kaubamärk: DAHUA
check_circle
check_circle