- Osta järelmaksuga
- Uus
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Tüüp: | Pinge tõstmine, DC/DC |
| Toitepinge: | 12 V ... 24 V DC |
| Väljundpinge: | 5 V DC |
| Väljundpinge reguleerimine: | ![]() |
| Väljundvool: | 2.5 A (max) |
| Toide: | 12.5 W (max) |
| Rakendus: | Autokaamera alaline toiteallikas |
| Kaal: | 0.108 kg |
| Mõõtmed: | 55 x 34 x 16 mm Kaablite pikkus : 1.90 m - seade / USB-C 0.25 m - USB-C / Tahavaatekaamera 1.25 m - seade / Akuklemm, 2 x Kaitsme pistik |
| Tootja / mark: | DAHUA |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: V9H_TYPE-C
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: DAE-CDL-V9H
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: GN-ZAP
Tootekood: XB-DRAGON
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: ECAN02
Kaubamärk: TELTONIKA
check_circle
check_circle