- Online only
- New
Reference: WM-60ST-01
Brand: GEMBIRD
Reference: 6031516
Brand: INTENSO
Reference: HC5630/15
Brand: PHILIPS
| Type: | Decreasing the voltage, DC/DC |
| Power voltage: | 12 V ... 24 V DC |
| Output voltage: | 5 V DC |
| Output voltage adjustment: | ![]() |
| Output current: | 2.5 A (max) |
| Power: | 12.5 W (max) |
| Application: | Permanent power supply of the car camera |
| Weight: | 0.108 kg |
| Dimensions: | 55 x 34 x 16 mm Length of the cables : 1.90 m - device / USB-C 0.25 m - USB-C / Rear view camera 1.25 m - device / Battery Connector, 2 x Fuse plug |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: GN-ZAP
Reference: ECAN02
Brand: TELTONIKA
Reference: V9H_TYPE-C
Brand: DAHUA
Reference: DAE-CDL-V9H
Brand: DAHUA
Reference: XB-DRAGON
Brand: Xblitz
check_circle
check_circle