- Osta järelmaksuga
- Uus
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Tugi: | Android Auto või Apple CarPlay'ga varustatud autod alates 2015. aastast |
| Operatsioonisüsteem: | Android 12 või uuem iOS 10.0+ või uuem |
| Protsessor: | ARM Cortex-A7S |
| Sideliides: | WiFi, Bluetooth 5.3 |
| Sagedusvahemik: | WiFi : 2.4 ... 5.8 GHz Bluetooth : 2.4 GHz |
| Sisendid: | USB-C |
| Põhiomadused: | Võimalus kasutada Android Auto ja Apple CarPlay't ilma telefoni kaabli kaudu ühendamata, Integratsioon sõiduki puuteekraaniga - võimaldab Apple CarPlay või Android Auto täielikku kasutamist otse sõiduki kasutajaliidesest ilma nutitelefonita, Plug & Play OTA-uuendus Hääljuhtimine Madal voolutarve USB-C / USB-A-kaabel on komplektis, USB-C kaabel |
| Kaabli pikkus: | 40 cm USB-C / USB-C, 40 cm USB-C / USB-A |
| Toitevarustus: | 5 V DC / 1 A - USB-C pordi kaudu |
| Töötemperatuur: | -20 °C ... 40 °C |
| Kaal: | 0.036 kg |
| Mõõtmed: | 59 x 59 x 10 mm |
| Tootja / mark: | Xblitz |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: B1111A01
Kaubamärk: UNITEK
check_circle
check_circle