- Только онлайн
- Новое
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Support: | Cars with factory Android Auto or Apple CarPlay since 2015 |
| Operating system: | Android 12 or newer iOS 10.0+ or newer |
| Processor: | ARM Cortex-A7S |
| Communication interface: | WiFi, Bluetooth 5.3 |
| Frequency range: | WiFi : 2.4 ... 5.8 GHz Bluetooth : 2.4 GHz |
| Inputs: | USB-C |
| Main features: | Ability to use Android Auto and Apple CarPlay without connecting your phone with a cable, Integration with vehicle touch screen - allows full operation of Apple CarPlay or Android Auto directly from the vehicle interface without the need for a smartphone, Plug & Play OTA update Voice control Low current consumption USB-C / USB-A cable included, USB-C cable |
| Length of the cable: | 40 cm USB-C / USB-C, 40 cm USB-C / USB-A |
| Power supply: | 5 V DC / 1 A - via USB-C port |
| Operation temp: | -20 °C ... 40 °C |
| Weight: | 0.036 kg |
| Dimensions: | 59 x 59 x 10 mm |
| Manufacturer / Brand: | Xblitz |
| Guarantee: | 2 years |
Код: B1111A01
Марка: UNITEK
check_circle
check_circle