- Osta järelmaksuga
- Uus
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Tugi: | Auto, kodune heli, juhtmevabad kõrvaklapid, muusika voogedastus |
| Operatsioonisüsteem: | Android, Windows, Mac OS, iPhone |
| Sideliides: | Bluetooth 5.3 |
| Sisendid: | USB-C |
| sidepiirkond: | 10 m |
| Põhiomadused: | Seade võib toimida nii saatja kui ka vastuvõtjana. Plug & Play |
| Toitevarustus: | 5 V DC - USB-C pordi kaudu Sisseehitatud aku max. 10 h |
| Kaal: | 0.01 kg |
| Mõõtmed: | 92 x 20 x 13 mm |
| Tootja / mark: | UNITEK |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: XB-SMARTCAR
Kaubamärk: Xblitz
check_circle
check_circle