- Online only
- New
Reference: WM-60ST-01
Brand: GEMBIRD
Reference: 6031516
Brand: INTENSO
Reference: HC5630/15
Brand: PHILIPS
| Support: | Car, home audio, wireless headphones, music streaming |
| Operating system: | Android, Windows, Mac OS, iPhone |
| Communication interface: | Bluetooth 5.3 |
| Inputs: | USB-C |
| communication range: | 10 m |
| Main features: | The device can function as a transmitter as well as a receiver Plug & Play |
| Power supply: | 5 V DC - via USB-C port Built-in rechargeable battery max. 10 h |
| Weight: | 0.01 kg |
| Dimensions: | 92 x 20 x 13 mm |
| Manufacturer / Brand: | UNITEK |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: XB-SMARTCAR
Brand: Xblitz
check_circle
check_circle