- Vain verkkokaupasta
- Uusi
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave - mains power mode, battery operation |
| Power adapter type: | Line-interactive |
| Nominal power: | 350 W |
| Apparent Power: | 500 VA |
| Input voltage: | 170 V ... 270 V AC |
| Input frequency: | 45 ... 65 Hz |
| Output voltage: | 216 V ... 245 V AC - Automatic Voltage Regulator (AVR) (mains power mode) 230 V AC ± 1 % - battery, battery operation |
| Output frequency: | 50 Hz ± 0.5 Hz |
| Voltage adjustment: | ![]() |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Transfer time: | ≤ 4 ms |
| Battery: | 12 V (not included) |
| Number of outputs: | 2 pcs - 1 x CEE 7/5, 1 x CEE 7/3 (Schuko) |
| Management software: | ![]() |
| Protections: | Fuse Overload Temperature Overvoltage Undervoltage Discharge Short-circuit Overcharge protection |
| Operation state indication: | LED display : Operation modes, Failure signaling, Overload signaling, Work load, Battery charge level, Input voltage, Output voltage, Current frequency - Output |
| Main features: | Microprocessor control system Automatic Voltage Regulator (AVR) Operation modes : NORMAL WORKING (mains power mode), BATTERY MODE (battery operation) Battery charging Battery charging current : 5 A / 10 A (switchable) Voltage Converter (Pure Sine Wave) Efficiency > 92 % Solid workmanship |
| Application: | Surveillance Systems Personal Computers network, servers, workstations RTV Household appliances |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp: | 0 °C ... 40 °C |
| Weight: | 3.7 kg |
| Dimensions: | 227 x 139 x 175 mm |
| Manufacturer / Brand: | VOLT Polska |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: PFM3350-1000
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: VI-1000/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: VI-1000-RT/LCD
Viite: AT-UPS650-PLUS
Tuotemerkki: EAST
Viite: EP7.2-12T2
Tuotemerkki: EMU
Viite: UPS05
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS1500-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: BP12-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS850-T-LI/LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS3000RT/2-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: SINUS-PRO-5000W-48/230V
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: ROUTERUPS-15-POE
Tuotemerkki: IPS
Viite: VI-1500-RT/LCD
Viite: AT-UPS2000/2-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AM18-12
Tuotemerkki: EMU
check_circle
check_circle