- Vain verkkokaupasta
- Uusi
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave - mains power mode, battery operation |
| Power adapter type: | Line-interactive |
| Nominal power: | 1000 W |
| Apparent Power: | 1500 VA |
| Input voltage: | 170 V ... 270 V AC |
| Input frequency: | 45 ... 65 Hz |
| Output voltage: | 216 V ... 245 V AC - Automatic Voltage Regulator (AVR) (mains power mode) 230 V AC ± 1 % - battery, battery operation |
| Output frequency: | 50 Hz ± 0.5 Hz |
| Voltage adjustment: | ![]() |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Transfer time: | ≤ 4 ms |
| Battery: | 12 V (not included) |
| Number of outputs: | 2 pcs - 1 x CEE 7/5, 1 x CEE 7/3 (Schuko) |
| Management software: | ![]() |
| Protections: | Overload Temperature Overvoltage Undervoltage Discharge Short-circuit Overcharge protection |
| Operation state indication: | LED display : Operation modes, Failure signaling, Overload signaling, Work load, Battery charge level, Input voltage, Output voltage, Current frequency - Output |
| Main features: | Microprocessor control system Automatic Voltage Regulator (AVR) Operation modes : NORMAL WORKING (mains power mode), BATTERY MODE (battery operation) Battery charging Battery charging current : 20 A Voltage Converter (Pure Sine Wave) Efficiency > 92 % Solid workmanship |
| Application: | Central heating installations Personal Computers network, servers, workstations Automatic gates Surveillance Systems RTV Household appliances |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp: | 0 °C ... 40 °C |
| Weight: | 11.2 kg |
| Dimensions: | 335 x 230 x 220 mm |
| Manufacturer / Brand: | VOLT Polska |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: AT-UPS3000R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS650-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: FGB7-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS1500S-RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Tuotemerkki: IPS
Viite: AT-UPS3000/3-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: UT2200EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: AT-UPS2000R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-3000-RT/LCD
Viite: AT-UPS1500R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-500/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: COVER-CORE-ONE-3K+6X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: AT-UPS650BK-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: COVER-WINTER-3K+6X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: SINUS-PRO-2000E
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: AT-UPS2000-RT-ON
Tuotemerkki: EAST
check_circle
check_circle