- Только онлайн
- Новое
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Type: | Decreasing the voltage, DC/DC |
| Power voltage: | 12 V ... 24 V DC |
| Output voltage: | 5 V DC |
| Output voltage adjustment: | ![]() |
| Output current: | 2.5 A (max) |
| Power: | 12.5 W (max) |
| Application: | Permanent power supply of the car camera |
| Weight: | 0.90 kg |
| Dimensions: | 55 x 34 x 16 mm Length of the cables : 1.90 m - device / mini USB 1.25 m - device / Battery Connector, 2 x Fuse plug |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Код: V9H_TYPE-C-REAR
Марка: DAHUA
Код: ECAN02
Марка: TELTONIKA
Код: XB-DRAGON
Марка: Xblitz
Код: V9H_TYPE-C
Марка: DAHUA
Код: GN-ZAP
check_circle
check_circle