- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 390 W |
| Apparent Power: | 650 VA |
| Input voltage: | 173 V ... 287 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Transfer time: | 2 ... 7 ms (typical), max. 10 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 1 pcs - 12V/7Ah |
| Estimated battery operation time: | 19 minutes @ 100 W, 6 minutes @ 200 W, 2 minutes @ 300 W |
| Number of outputs: | 2 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Overvoltage Overload protection Overcharge protection |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) Compatible with power generators Built-in EMI, RFI filter |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Weight: | 4.2 kg |
| Dimensions: | 300 x 100 x 140 mm |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: AT-UPS1200R-RACK
Brand: EAST
Reference: PFM350-360
Brand: DAHUA
Reference: AT-UPS2000RT/2-RACK
Brand: EAST
Reference: 5P850IRG2
Brand: EATON
Reference: AT-UPS650-LED
Brand: EAST
Reference: DH-PFM3350-600
Brand: DAHUA
Reference: UPS18-DC
Brand: EAST
Reference: BU650EG-FR/UPS
Brand: CyberPower
Reference: 3P1300UD
Brand: EATON
Reference: AT-UPS1500-LED
Brand: EAST
Reference: UPS15
Brand: Green Cell
Reference: VI-750/R1U
Brand: PowerWalker
Reference: AT-UPS650R-RACK
Brand: EAST
Reference: 9E3000I
Brand: EATON
Reference: AT-UPS2000RT/3-RACK
Brand: EAST
Reference: VI-1500-RT/LCD
check_circle
check_circle