- Vain verkkokaupasta
Viite: 9.01.0093
Tuotemerkki: ROBOROCK
Viite: 55T69C
Tuotemerkki: TCL
Viite: QE75QN70FAUXXH
Tuotemerkki: SAMSUNG
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 900 W |
| Apparent Power: | 1500 VA |
| Input voltage: | 170 V ... 280 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz |
| Output voltage: | 230 V AC |
| Output frequency: | 50 Hz ± 0.1 Hz |
| Transfer time: | 4 ... 8 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 4 ... 6 hours (typical) |
| Battery: | 2 pcs - 12V/7Ah |
| Number of outputs: | 4 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Overload protection Overcharge protection Discharge |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Wide input voltage range Automatic Voltage Regulator (AVR) Battery charging at power-off mode COLD START: - Cold start of the power adapter Small dimensions |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Weight: | 11.4 kg |
| Dimensions: | 370 x 138 x 165 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 3 years |
Viite: 3P900UD
Tuotemerkki: EATON
Viite: AT-UPS1200BK-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: BU650EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: UPS09
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: 5SC1000IR
Tuotemerkki: EATON
Viite: DH-PFM3350-600
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: SINUS-PRO-500W
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: VI-2000-RT/LCD
Viite: ROUTERUPS-15-POE
Tuotemerkki: IPS
Viite: 5SC1500IR
Tuotemerkki: EATON
Viite: AT-UPS650-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: 5P650IRG2
Tuotemerkki: EATON
Viite: AT-UPS1500S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: UT1050EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: VI-1500/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AT-UPS1200BK-LED
Tuotemerkki: EAST
check_circle
check_circle