- Osta järelmaksuga
Tootekood: 9.01.0093
Kaubamärk: ROBOROCK
Tootekood: 55T69C
Kaubamärk: TCL
Tootekood: QE75QN70FAUXXH
Kaubamärk: SAMSUNG
| Küttekeha: | PTC termotakisti - pooljuht, isereguleeruv |
| Radiaator: | Alumiinium - Ekstrudeeritud profiilid, Anodeeritud pind |
| Konnektorid: | Kaabliklemmid - 3 tk |
| Toitevarustus: | 110 V ... 265 V AC/DC |
| Õige voolutarve: | max. 2.5 A - lülitamise ajal |
| Toide: | 60 W |
| Koost: | DIN TS-35-rööbas, vertikaalne |
| Sisselülitatud küttekeha temperatuur: | 120 °C ... 140 °C |
| Töötemperatuur: | -45 °C ... 70 °C |
| Kaal: | 0.32 kg |
| Mõõtmed: | 184 x 70 x 58 mm |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: KTS-011-V2
Kaubamärk: DELTA NETWORK
Tootekood: Z19-2U-N
Tootekood: P19-2U/406
Tootekood: P19-2U/459*P2
Tootekood: A19P-3W
Tootekood: P19F/425
Tootekood: A19-TS-35/BL-4U
Kaubamärk: PULSAR
Tootekood: STR19-3U-B
Kaubamärk: STALFLEX
Tootekood: Z19-2U*P2
Tootekood: S-VDP-C19-3U-60-B
Kaubamärk: STALFLEX
Tootekood: A19-W
Tootekood: RSR19-1U-550B
Kaubamärk: STALFLEX
Tootekood: HVL-031-150W
Tootekood: S-RSF10-1U-150B
Kaubamärk: STALFLEX
Tootekood: A19P-2W
Kaubamärk: EPRADO
Tootekood: P19F/720*P2
check_circle
check_circle