- Osta järelmaksuga
Tootekood: 9.01.0093
Kaubamärk: ROBOROCK
Tootekood: 55T69C
Kaubamärk: TCL
Tootekood: QE75QN70FAUXXH
Kaubamärk: SAMSUNG
| Küttekeha: | PTC termotakisti - pooljuht, isereguleeruv |
| Radiaator: | Alumiinium - Ekstrudeeritud profiilid, Anodeeritud pind |
| Konnektorid: | Kaabliklemmid - 3 tk |
| Toitevarustus: | 110 V ... 265 V AC/DC |
| Õige voolutarve: | 0.43 A (pidev töötamine), max. 4.5 A lülitamise ajal |
| Toide: | 100 W |
| Koost: | DIN TS-35-rööbas, vertikaalne |
| Sisselülitatud küttekeha temperatuur: | 120 °C ... 140 °C |
| Töötemperatuur: | -45 °C ... 70 °C |
| Kaal: | 0.32 kg |
| Mõõtmed: | 184 x 70 x 58 mm |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: A19PR-B/450-BLUE
Kaubamärk: DELTA
Tootekood: P19R/450/B-L
Tootekood: RD19-2U-320B
Kaubamärk: STALFLEX
Tootekood: Z19-4U*P2
Tootekood: HG-140-150W
Tootekood: FZK-011
Tootekood: P19-2U/255
Tootekood: VDP19-3U-B
Kaubamärk: STALFLEX
Tootekood: A19PR-B/800-BLUE
Kaubamärk: DELTA
Tootekood: A19-2W
Tootekood: A19-PK-V1
Tootekood: P19S/330
Tootekood: Z19-1U
Tootekood: P19F/275
Tootekood: EPRADO-A19-2W
Kaubamärk: EPRADO
Tootekood: Z19-1U*P2
Kaubamärk: SIGNAL
check_circle
check_circle