- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
Tootekood: 100-000001405
Kaubamärk: AMD
| Laius: | 19 " |
| Kõrgus: | 1 U |
| Kinnitus: | nelja-punkti |
| Rakendus: | RACK 19" |
| Kandevõime: | 30 kg |
| Põhiomadused: | Kinnitussiini vahed : min. 450 mm, max. 530 mm |
| Rakendus: | Rack 19" - sügavus ≥ 450 mm |
| Mõõtmed: | 480 x (450 - 530) x 45 mm |
| Kaal: | 2.59 kg |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: P19F/720*P2
Tootekood: STO-011
Tootekood: A19-PK-V1
Tootekood: E-RSF10-1U-150G
Tootekood: S-VDP-C19-3U-60-B
Kaubamärk: STALFLEX
Tootekood: E-RSF10-1U-150B
Kaubamärk: STALFLEX
Tootekood: RSR19-1U-550B
Kaubamärk: STALFLEX
Tootekood: P19F/425
Tootekood: Z19-1U
Tootekood: S-RSF10-1U-150B
Kaubamärk: STALFLEX
Tootekood: P-RLF19-1U-B
Kaubamärk: STALFLEX
Tootekood: HG-140-60W
Tootekood: A19-K-N
check_circle
check_circle