- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 19 " |
| Height: | 3 U |
| Material: | Steel - powder painted |
| Color: | Black (RAL 9005) |
| Application: | RACK 19" |
| Main features: | DIN TS-35 rail Corrosion resistance Possibility to mount of 22 fuses, 1 S wide 6-point fixing to the front RACK rails 6 pcs. of M6 screws with cage nuts included Main cable entries on the back of the enclosure |
| Weight: | 1.48 kg |
| Dimensions: | 445 x 127 x 59 mm Internal dimensions 485 x 130 x 61 mm External dimensions |
| Manufacturer / Brand: | STALFLEX |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: A19-PK-V2
Reference: FR-1
Brand: DELTA
Reference: WRH19-6U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: SM-6/RACK-B
Reference: P19F/550*P2
Reference: A19-TS-35/OB-4U
Brand: PULSAR
Reference: A19-TT
Reference: STR19-4U-B
Brand: STALFLEX
Reference: P19F/720*P2
Reference: A19-AL
Reference: ZMB-1-800
Reference: P19S/330
Reference: HG-140-60W
Reference: Z19-4U*P2
Reference: E-RSF10-1U-150B
Brand: STALFLEX
check_circle
check_circle