- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 19 " |
| Height: | 3 U |
| Material: | Steel - powder painted |
| Color: | Black (RAL 9005) |
| "Index of Protection": | IP20 |
| Application: | RACK 19" |
| Main features: | TH-35 rail Corrosion resistance Possibility to mount of 24 fuses, 1 S wide 6-point fixing to the front RACK rails 6 pcs. of M6 screws with cage nuts included The enclosure features labeling field 420x20 mm |
| Operation temp: | -10 °C ... 40 °C |
| Weight: | 2.06 kg |
| Dimensions: | 445 x 125 x 55 mm Internal dimensions 481 x 132 x 135 mm External dimensions |
| Manufacturer / Brand: | PULSAR |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: A19PR-B/800-BLUE
Brand: DELTA
Reference: RAS-R3
Brand: PULSAR
Reference: STO-011
Reference: P19-2U/356*P2
Reference: P19SZ-2U/470
Reference: KTO-011-V2
Brand: DELTA NETWORK
Reference: P19S/350/B-L
Reference: HG-140-45W
Reference: P19F/425
Reference: VDP19-3U-B
Brand: STALFLEX
Reference: P19R/450/B-L
Reference: A19-PK
Reference: RSR19-1U-350G
Brand: STALFLEX
Reference: E-RSF10-1U-150G
Reference: P19/254L*P2
Reference: A19-FRAME
Brand: DELTA
check_circle
check_circle