- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 600 W |
| Apparent Power: | 1000 VA |
| Input voltage: | 170 V ... 280 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz |
| Output voltage: | 230 V AC |
| Output frequency: | 50 Hz ± 0.1 Hz |
| Transfer time: | 4 ... 8 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 4 ... 6 hours (typical) |
| Battery: | 1 pcs - 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 2 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Overload protection Overcharge protection Discharge |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Wide input voltage range Automatic Voltage Regulator (AVR) Battery charging at power-off mode Small dimensions |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Weight: | 4.94 kg |
| Dimensions: | 279 x 101 x 142 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 3 years |
Reference: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Brand: COVER
Reference: 5SC1000IR
Brand: EATON
Reference: 5E2200UI
Brand: EATON
Reference: 5PX2200IRTNG2
Brand: EATON
Reference: UPS13
Brand: Green Cell
Reference: ROUTERUPS-15-POE
Brand: IPS
Reference: 3S850D
Brand: EATON
Reference: PFM3350-600
Brand: DAHUA
Reference: AT-UPS1000BK-RACK
Brand: EAST
Reference: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Brand: COVER
Reference: 3P900UD
Brand: EATON
Reference: PFM3350-2000L
Brand: DAHUA
Reference: UT650EG-FR/UPS
Brand: CyberPower
Reference: 5E700I
Brand: EATON
Reference: 5E900UI
Brand: EATON
Reference: 5E1600UI
Brand: EATON
check_circle
check_circle