- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 19 " |
| Height: | 1 U |
| Mount: | four-point |
| Application: | Rack 19" - depth ≥ 600 mm |
| Bearing capacity: | 30 kg |
| Main features: | Shelf slides out up to 550 mm from the front mounting rails Mounting rail spacing : min. 550 mm, max. 900 mm |
| Dimensions: | 482 x 552 x 42 mm |
| Weight: | 3.86 kg |
| Manufacturer / Brand: | STALFLEX |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: A19-LOCK-N
Brand: EPRADO
Reference: RD19-2U-320B
Brand: STALFLEX
Reference: A19-W12
Reference: A19PR-B/450-BLUE
Brand: DELTA
Reference: EPRADO-A19-2W
Brand: EPRADO
Reference: RSR19-1U-350B
Brand: STALFLEX
Reference: VDP19-3U-B
Brand: STALFLEX
Reference: HG-140-15W
Reference: P19R/450/B-L
Reference: S-RSF10-1U-150G
Brand: STALFLEX
Reference: SDMK-M5/M6
Brand: VALUE
Reference: A19PR-B/800-BLUE
Brand: DELTA
Reference: Z19-1U
Reference: SM-6/RACK
Reference: P19F/425
check_circle
check_circle