- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 19 " |
| Height: | 1 U |
| Mount: | four-point |
| Bearing capacity: | 20 kg |
| Color: | Black (RAL 9005) |
| Application: | Rack 19" - depth ≥ 450 mm |
| Main features: | Shelf slides out up to 245 mm from the front mounting rails Mounting rail spacing : min. 350 mm, max. 370 mm |
| Weight: | 3.39 kg |
| Dimensions: | 480 x 380 x 44 mm |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: ZMB-1-800
Reference: HG-140-100W
Reference: HG-140-15W
Reference: Z19-1U
Reference: S-RSF10-1U-150G
Brand: STALFLEX
Reference: A19-FRAME
Brand: DELTA
Reference: WRH19-6U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: RSR19-1U-350G-KM
Brand: STALFLEX
Reference: HVL-031-150W
Reference: Z19-1U*P2
Brand: SIGNAL
Reference: STR19-3U-B
Brand: STALFLEX
Reference: A19P-2W
Brand: EPRADO
Reference: P19R/350/B-L
Reference: RAS-R3
Brand: PULSAR
Reference: S-VDP-C19-3U-60-B
Brand: STALFLEX
Reference: RAS-R2
Brand: PULSAR
check_circle
check_circle