- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Application: | VI-1000-RT/LCD VI-1500-RT/LCD VI-2000-RT/LCD VI-3000-RT/LCD |
| Height: | 1 U |
| Depth: | 250 mm |
| Depth after slide in: | 464 mm |
| Depth after maximal slide out: | 740 mm |
| Color: | Light graphite |
| Weight: | 1.76 kg |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: S-RSF10-1U-150B
Brand: STALFLEX
Reference: A19-4W
Reference: E-RP10-1U-G
Brand: STALFLEX
Reference: U19-2U/165
Reference: A19PR-B/800-BLUE
Brand: DELTA
Reference: E-RP10-1U-B
Brand: STALFLEX
Reference: E-RSF10-1U-150G
Reference: WRH19-4U/4U-330B
Brand: STALFLEX
Reference: RSR19-1U-350B
Brand: STALFLEX
Reference: P19SZ-2U/300-L
Reference: P-RLF19-1U-B
Brand: STALFLEX
Reference: A19-K*P2
Reference: A19-TS-35/OB-4U
Brand: PULSAR
Reference: R-AKU2
Brand: PULSAR
Reference: Z19-4U*P2
Reference: RSR19-1U-350G
Brand: STALFLEX
check_circle
check_circle