- Online only
Reference: 9.01.0093
Brand: ROBOROCK
Reference: 55T69C
Brand: TCL
Reference: QE75QN70FAUXXH
Brand: SAMSUNG
| Width: | 10 " |
| Height: | 1 U |
| Depth: | 150 mm |
| Mount: | four-point |
| Application: | Rack 10" - depth ≥ 160 mm |
| Color: | Gray (RAL 7035) |
| Weight: | 0.42 kg |
| Manufacturer / Brand: | STALFLEX |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: A19-TS-35/OB-4U
Brand: PULSAR
Reference: S19-29U/2
Reference: P19R/450/B-L
Reference: P19F/275
Reference: P19-2U/255
Reference: A19-K*P2
Reference: RSR19-1U-350G-KM
Brand: STALFLEX
Reference: HG-140-150W
Reference: STR19-4U-B
Brand: STALFLEX
Reference: S-RSA19-1U-350B
Brand: STALFLEX
Reference: A19-1LED
Reference: A19-TS-35/PD-3U
Brand: PULSAR
Reference: P19-2U/459*P2
Reference: P19S/350/B-L
Reference: A19PR-B/800-BLUE
Brand: DELTA
Reference: RSR19-1U-550B
Brand: STALFLEX
check_circle
check_circle